beeLOL team - beeLOL

beeLOL team

beeLOL team

Martinka

Volám sa Macka (B.) a keďže študujem na vysokej škole, v podniku beeLOL pracujem ako brigádnička. Najčastejšie balím cukríky či lízanky do obalov, lepím na ne etikety a ukladám ich do vrecúšok, ktoré potom uzatváram zváraním. Ak sledujete náš instagramový profil, tak za všetkými príspevkami stojím práve ja. Tiež sa venujem marketingu a firemnému blogu.
Mojimi záľubami sú filmy a seriály, knihy, počítačové hry, tvorivé písanie a umenie.
😂 Napriek tomu, že vekovo patrím k najmladším členom tímu, pracujem vo firme spolu s Klaudiou zo všetkých najdlhšie – a to od samého začiatku.

Janka

Volám sa Janka a medzi moje pracovné úlohy patrí najmä vyberanie cukríkov a lízaniek z foriem a ich príprava na balenie. Chystám formy na opätovné použitie - vkladám do nich lízankové paličky. Bylinkové či ovocné násypy, ktoré používame na obaľovanie cukroviniek, pravidelne preosievam a kontrolujem. Venujem sa aj ambulantnému predaju výrobkov. S našou aktuálnou ponukou navštevujem obchodíky, kaviarne, vínotéky a lekárne.
Mám rada ručné práce, vyšívam, šijem a háčkujem. Zaujíma ma história a architektúra. Kolegyne o mne hovoria, že som veselá kopa a pravdou je, že si nikdy nenechám ujsť príležitosť „šplechnúť“ trefný vtip.
😂 Už takmer 10 rokov nemám televízor.

Monika

Volám sa Monika a vo firme sa starám o všetky procesy, ktoré nasledujú po vybratí cukríkov a lízaniek z foriem. Okrem toho je mojou úlohou kontrolovať etikety, sledovať ich množstvá a objednávať nové.
Veľmi ma baví práca v záhrade. Mám rada kvety a zvieratá. Zbožňujem motýle.
😂 V mojej záhradke pestujem skutočne mnoho najrôznejších druhov rastlín či kvetov. Okrem iného aj kustovnicu čínsku, ktorá rodí známe plody goji.

Macka

Som Macka (N.) a mám na starosti výrobu. Popri varení a rozlievaní sirupovej zmesi do foriem aj riadim chod celej prevádzky. Snažím sa vytvárať denný výrobný plán tak, aby sme splnili želania všetkých našich zákazníkov a zároveň aby každá kolegynka mala primerané množstvo práce.
Mám rada kultúru, často chodím do divadla. Tiež si rada pozriem dobrý film. Kolegyne tvrdia, že som dennodenne usmiata od ucha k uchu. Zrejme na tom niečo bude, nakoľko sa vždy snažím vidieť svet pozitívne a náladu mi pokazí len máločo.
😂 Mám rada rýchlu jazdu autom a adrenalínové dobrodružstvá.

Katka

Volám sa Katka. Najčastejšie sa venujem príprave sirupovej zmesi a jej rozlievaniu do cukríkových a lízankových foriem. Pri práci som rada sústredená a precízna. Preto vždy, keď máme nejaké novinky, napr. nové obaly, mám na starosti ich skúšanie a prípadné spripomienkovanie. Zaoberám sa tiež vývojom nových výrobkov. Momentálne finišujem so želatínovými cukríkmi.
Voľný čas trávim s mojou rodinou, no mám rada aj cvičenie a zdravý životný štýl. Tiež si veľmi rada pozriem dobrý film alebo seriál.
😂 Napriek tomu, že denne chodím do práce autom, mám veľký strach zo šoférovania.

Jakub

Volám sa Jakub, študujem na univerzite v Trnave a v beeLOL som zamestnaný ako brigádnik. Mojou pracovnou náplňou je najmä balenie a etiketovanie lízaniek, ktoré ukladám do vrecúšok a uzatváram ich. V tíme patrím medzi najnovších členov. Keď zvládnem všetky výrobné procesy od varenia až po balenie a expedovanie, chcel by som bol užitočný v oblasti marketingu.
Zaujíma ma história, rád čítam a hrám počítačové hry. Tiež ma baví práca s videom.
😂 V práci nosím vlastné prezuvky, totiž nepodarilo sa nám zohnať moju veľkosť pracovnej obuvi.

Sonka

Som Sonka, študujem počítačové hry na vysokej škole a v beeLOL brigádujem. Postupne sa zaúčam do všetkých procesov výroby cukríkov a lízaniek. Neskôr by som sa chcela v rámci firmy realizovať v oblasti marketingu.
Som kreatívny človek, rada kreslím, maľujem, fotím či vytváram rôzne grafické „vecičky“.
😂 Od detstva milujem fialovú farbu. Nosím fialové okuliare, preto nie je ťažké ma zbadať v dave, a to aj napriek tomu, keď som pomerne nízke žieňa.

Klaudia

Volám sa Klaudia. Ako študentka – brigádnička som mala možnosť vyskúšať si všetky výrobné operácie, najčastejšie ručné balenie lízaniek a cukríkov. Dnes som v podniku už zamestnaná a starám sa o IT. Venujem sa správe nášho eshopu, Facebooku a Instagramu. Mám tiež na starosti dochádzkový systém. Keď je treba, prezlečiem sa do pracovného odevu a pomôžem kolegynkám vo výrobe. V beeLOL pracujem rada, najviac si cením to, že mám pohyblivý pracovný čas a tiež to, že väčšinu svojich povinností môžem vybaviť z domu. Mám rada počítačové hry a literatúru z oblasti psychológie.
😂

Romanka

Moje meno je Romana a som zakladateľkou podniku beeLOL. Mojím pôvodným zámerom bolo poskytnúť trhu cukríky a lízanky výlučne z prírodných ingrediencií, bez akýchkoľvek umelo vyrobených prímesí a od lokálnych dodávateľov. S pribúdajúcim časom pribúdali nové ciele, zámery, túžby. Ak by som ich mala v tomto čase zhrnúť do niekoľkých slov, povedala by som, že chcem, aby moje podnikanie bolo užitočné. Užitočné voči mojím zamestnancom, obchodným partnerom, voči regiónua v neposlednom rade voči prírode.
Rada čítam životopisné knihy, venujem sa fotografovaniu. K mojím záľubám patrí cestovanie za remeselnými pivovarmi a degustovanie piva.
😂 Nemám rada sladkosti.

Lizatko ikona

hand made produkty

prírodné suroviny

skúsenosti

originalita

Trnavské Športové Centrum, s.r.o., Starohájska 9/C, Trnava 917 01, +421908578708, beelol@beelol.eu
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info