Projekt beeLOL

Naše posolstvo

Podnik beeLOL budujem tak, aby bol užitočný pre moje okolie - pre mojich obchodných partnerov (zákazníkov i dodávateľov),  pre zamestnancov, pre región, v ktorom podnikám a žijem. Ponúkam na trhu produkty, ktoré sú šetrné k zdraviu tých, čo ich konzumujú. Záleží mi na životnom prostredí. Preto si dôsledne vyberáme dodávateľov surovín, zodpovedne pristupujeme ku každému možnému odpadu v procese výroby a v neposlednom rade sa vždy rozhodujeme pre také obalové riešenia produktov, ktoré nezaťažujú životné prostredie.

Projekt beeLOL

Podnik beeLOL som začala budovať pred niekoľkými rokmi, keď som odišla z priemyslu.

Môj predchádzajúci manažérsky život mi nedával pocit užitočnosti, nenachádzala som za sebou žiadnu výraznú stopu, žiaden významný odkaz, ktorý by ma motivoval pokračovať v pôvodnom smere. Túžila som vybrať sa cestou, ktorá by lepšie kopírovala moje osobné poslanie a ktorá by mi umožnila kráčať za hodnotnými cieľmi. Rozhodla som sa pre vlastný podnik. Ten mi od samého začiatku dáva pocit sebarealizácie, slobody a šťastia.

V značke beeLOL je skrytých veľa skutočných príbehov, pozitívnych emócií, dobrých vzťahov, zábavy, ale aj námahy, vytrvalosti, odvahy, skúšania a nádeje. Nápad a prvé receptúry som odovzdala môjmu tímu niekedy v roku 2011. Odvtedy za touto značkou stoja predovšetkým moje kreatívne a usilovné kolegynky.

Naše produkty

Ručne vyrábané lízanky a cukríky značky beeLOL sú zložené výlučne z prírodných surovín. Včelí med pochádza od slovenských včelárov a agáve sirup z ekologicky kontrolovaného poľnohospodárstva. Trstinový cukor je nerafinovaný. Sušené bylinky, plody, koreniny a prírodné silice dodávajú produktom lahodnú chuť, príjemnú vôňu a prirodzené zafarbenie. Do našich cukroviniek nepridávame žiadne umelo vyrobené prímesy. Našim cieľom je, aby boli beeLOL výrobky maximálne šetrné k zdraviu tých, ktorí majú chuť na niečo sladké a zároveň nechcú konzumovať umelo vyrobené aditíva.

Napísali o nás

Podnikanie v regióne má svoje čaro

Sladkosti bez konzervantov? Spoznajte beeLOL!

Bojovať a žiť

Aj sladkosti môžu byť zdravé.

Be­e­LOL sú ručne vy­rá­bané me­dové slad­kosti z prí­rod­ných su­ro­vín.

Medové pochúťky od beeLOL

beeLOL – handmade medové lízanky, ktoré poznáte aj bez marketingovej kampane

beeLOL Trnava


Lizatko ikona

hand made produkty

prírodné suroviny

skúsenosti

originalita

Trnavské Športové Centrum, s.r.o., Starohájska 9/C, Trnava 917 01, +421908578708, beelol@beelol.eu